KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 8145538
nr 814 5538
Kopparstick
2 st, 1800-tal, "The Lady buts", motivets mått: 45x32 resp 33x25
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 mars 2013
kl 20:51:57
200 kr
150 kr